Інклюзивна освіта



Тест Векслера. 
Видатний тест для вимірювання рівня інтелектуального розвитку, розробив Дєвід Векслер у 1939 році. 

Вправи №1 







 

Юмейхо-терапия базируется на нескольких принципах, наиболее важными среди которых являются:
Равновесие. Главная задача этой методики заключается в том, чтобы нормализовать положение тазовых костей пациента касательно тела. Их смещение способно привести к искривлению позвоночника и ухудшению функционирования внутренних органов.
Расслабление мышц и суставов. Оно достигается при помощи специальных методик восточного массажа и разминки, которая позволяет устранить напряжение мышечного корсета.


Вроджена клишоногість - це деформація, при якій вся стопа вивернута, п'ята підтягнута, а передня частина стопи відведена.








Під час виконання вправ прослухати
 Радиоспектакль "Горе медовое"


Кит плывёт на север (Анастасия Строкина)
Пусть каждый из вас найдёт себя и своего Кита!


Розвиток фізичних якостей сила. 


 









Завдання виконуємо з різними матеріалами (гілочки, камінці, сірники, лист"я, полоски паперу, скрепка канцелярська, заколки для волосся тощо)





 Вправи на розвиток фізичних якостей.



 


Вправи для розвитку дрібної та загальної моторики  



 



  

 

Гра для розвитку моторики та координації "Мяч"

Гра "Влучно в ціль попадай" 


Масажна пальчикова гра "Сонечко яскраве"

Вправи для розвитку дрібної моторики.

Потріно олівці, стрічки (в умовах карантину можно нарізати з пластикового пакетика), нитка (резинка) закріпити стрічки на олівці.
Долоні розкрити, напружити. Виконати 4 сета по 20 разів. 


 


1. Розминку виконуй та посміхайся!
Проспівайте пісеньку, виконуючи масажні рухи.
Я играю с мамой в прятки с мамой в пряточки.
И видны из под кроватки только пяточки.
Паучки пришли и тебя нашли,
Как по дорожкам побегали по ножкам - Ой,ой,ой.
Котики пришли и тебя нашли,
Спинку мяли, мяли мяукали – Мяу, мяу, мяу.
Гуси пришли и тебя нашли,
Ручки пощипали и погоготали - Га,га,га.
Козочка  пришла и тебя нашла,
Животик пободала Ме, ме, ме сказала Ме-ме-ме.
Курочка пришла зернышки нашла,
Поклевала, поклевала КО-КО-КО сказала. КО-КО-КО.
Слоники пришли и тебя нашли,
Попочку топтали мяли, мяли, мяли. Топ-Топ-Топ.
Я играю с мамой в прятки с мамой в пряточки.
И видны из под кроватки только пяточки.
Мамочка за пятки хвать, Все пора вставать!  

2. Гімнастика для очей. 

 

3. Вправи для розвитку сили м"язів рук.
    Виконати 7 повторень, вага 400 гр. Наповнювач пшениця, квасоля, кукурудза, овес насіння.

 

4. Вправи на розвиток сили м"язів спини. Темп повільний, дихання спокийне. 
Виконати 6 сетов по 10 повтори. Відпочинок 1 хвилина.  

 5. Вправи на розвиток сили м"язів рук. 
Темп повільний, вага 500 гр. Темп повільний.
Виконати 8 сетов по 10 повторень. Відпочинок 30 секунд.

6.КОМПЛЕКС ВПРАВ ДЛЯ РУК  № 1

1. Постукайте по столі розслабленою кистю правої, а потім лівої руки.
2.Поверніть праву руку на ребро, зігніть пальці в кулак, випряміть, покладіть руку на долоню. Зробіть те ж саме лівою рукою.
3.«Дзвінок». Спираючись на стіл долонями, зігніть руки в ліктях наполовину. По черзі повторіть жест «стрясаємо воду з пальців».
4. «Будиночок». З’єднайте кінцеві фаланги випрямлених пальців рук. Пальцями правої руки з силою натисніть на пальці лівої, потім навпаки. Відпрацюйте ці рухи для кожної пари пальців окремо.

5.Постукайте кожним пальцем правої руки по столу під рахунок «1, 1-2, 1-2-3 і т. д.».
Зафіксуйте передпліччя правої руки на столі. Вказівним і середнім пальцями візьміть олівець зі столу, підніміть й опустіть його. Зробіть те ж лівою рукою.
6.Розтачайте на дошці невеличкий шматочок пластиліну по черзі пальцями правої руки, потім лівої.
7.Покрутіть олівцем спочатку між пальцями правої руки, потім лівої (між великим і вказівним; великим і середнім; середнім і безіменним; безіменним і мізинцем; потім у зворотну порядку).
8.Зафіксуйте передпліччя на столі. Беріть пальцями правої руки сірники з коробочки на столі та складайте поруч, не рухаючи руку з місця. Потім покладіть їх назад в коробку. Зробіть те ж лівою рукою. 
   

 
 
 


7.Вправа піднімання таза.Вихідне положення лежачи на підлозі. 
Темп повільний. Виконати 4 сета по 12 повторень. Відпочинок 1 хвилина. 
 

8. Вправи вихідне положення сидячи.








Гумова стрічка для вправ.

9. Ігри вихідне положення лежачи на платформі. 

10. Вправи на розвиток гнучкості. 

Кому, зачем и как делать растяжки


Противоспастические техники при ДЦП. 

Мастер-класс https://www.youtube.com/watch?v=bXNLd9Y50qc 




Часткові методики адаптивної фізичної культури
http://www.fizkult-ura.ru/system/files/imce/books/theory/adaptivnaya_fk.pdf 









 


W - сидіння. 
 

Існують невеликі розбіжності щодо того, чи ми (фізіотерапевти) повинні бути наполегливими до батьків щодо того, щоб не дозволяти своїм дітям сидіти в такому положенні, або про те, що ми повинні дозволяти таким дітям час від часу.

На стороні сидіння W-sit люди, швидше за все, скажуть: «Ну, я все життя сидів так, і у мене все добре». Це правда, що якщо ви все -таки сидите в такому положенні, то, швидше за все, у вас не виникне проблем у старшому віці. З іншого боку, сидіння зі схрещеними ногами або сидіння на боці-це загалом краща позиція, тож чому б вам не запобігти виникненню проблем у майбутньому і просто не сидіти в такому положенні!

Тож знову переходжу до назви свого допису. Коли я оцінюю пацієнтів із затримкою розвитку, а потім бачу, що вони сидять, я запитую батьків, як довго вони так сидять, вони зазвичай кажуть: «О, вони завжди так сидять, і нам здалося, що це так мило ми їх ніколи не виправляли ».

Різні положення сидячи:

Сидячи W зверніть увагу на його сутулу позу збоку сидячи

Чому дитина сидить у W-sit?

·         1- Легше повернутися до сидячого положення. Коли ви стоїте на руках і колінах, легше просто сидіти назад і дозволити ногам розсуватися в сторони, а не розводити ноги і сидіти в положенні зі схрещеними ногами.

·         2- Легше сидіти у сидячому положенні, ніж у схрещених ногах або в положенні сидячи або сидячи, тому що вам не потрібно використовувати стегна, спину або м’язи живота, щоб сидіти. Замість цього ви можете просто упертись у свої зв’язки і нахилитися у таке положення сидіння W.

·         3- У дитини може бути низький м’язовий тонус (стан, коли м’язи не настільки напружені, як потрібно, і вони відчувають себе трохи м’якше), а також бути більш гнучким, тому їм легше нахилитися в таке положення, ніж сидіти в іншому посади.

·         4- Дитина може мати тугі підколінні сухожилля/м’язи стегон і відчуватиме себе більш комфортно, сидячи у положенні W-сидячи.

Тож чому б вам не дозволити вашій дитині сидіти на W-sit?

·         1- Якщо вам сказали, що ваша дитина схильна до вивиху стегна або має діагноз дисплазія кульшового суглоба , сидіння у сидячому положенні може збільшити ризик вивиху стегна.

·         2- Сидіння у сидячому положенні не сприяє використанню м’язів стегон, преса, спини, тому ваша дитина не зміцнить важливі м’язи, необхідні для підтримки правильної постави та врівноваження для самостійної ходьби.

·         3- Сидіння у W-sit не заохочує тягнутися по всьому тілу, щоб потягнутися за іграшками, що є важливою навичкою, необхідною для того, щоб допомогти нам зрозуміти, де наше тіло знаходиться в космосі. Коли дитина починає тягнутись руками за своє тіло, щоб забрати іграшки, а потім перекласти їх на іншу руку, у них поступово формується уподобання руки.

·         4- Сидіння у сидячому положенні може впливати на положення тазостегнового суглоба дитини в міру їх зростання і може призвести до появи пальців ніг.

·         5- Сидіння у сидячому положенні також призводить до стиснення підколінних сухожиль та внутрішніх м’язів стегна, що в подальшому може вплинути на поставу та стиль ходьби, що ускладнює вашу дитину сидіти у положенні зі схрещеними ногами, особливо під час занять у колі.  Найкраща стратегія запобігання сидінню W-це виправляти положення кожного разу, коли ви його бачите, щоб ваша дитина не зробила з цього звички. Запропонуйте дитині сісти в одну з інших позицій, показаних вище. Якщо у вашої дитини напружені м’язи стегон, я рекомендую розтягнути їх підколінні сухожилля.

Якщо проблема в тулубі або стегнах, то вам слід попрацювати над зміцненням цих областей.

Деякі поради щодо зміцнення тулуба /стегон можна знайти у 2 моїх попередніх постах: баланс сидіння та прогресуюче повзання

Розтяжка литок

Нахиліться вперед до стіни з одним коліном прямо, а п’ята на землі. Іншу ногу поставте спереду, зігнувши коліно. Щоб розтягнути литкові м’язи та п’ятковий канатик, контрольовано притисніть стегна до стіни. Утримуйте положення протягом 10 секунд і розслабтесь. Повторіть цю вправу 20 разів для кожної ноги. Під час розтяжки слід відчувати сильне втягування литок.

Розтяжка підошовної фасції
Ця розтяжка виконується в положенні сидячи. Перехрестіть уражену стопу через коліно іншої ноги. Візьміться за пальці вашої хворобливої ​​стопи і повільно потягніть їх до себе контрольованим чином. Якщо важко дістатися до ноги, оберніть рушник навколо великого пальця ноги, щоб допомогти підтягнути пальці до вас. Другу руку покладіть уздовж підошовної фасції. При розтягуванні фасція повинна відчувати себе щільною смугою уздовж нижньої частини стопи. Утримуйте розтяжку 10 секунд. Повторіть це 20 разів для кожної ноги. Цю вправу найкраще виконувати вранці перед стоянням або ходьбою.

 


 





 

ДЕТОРАЦІЙНІ ПОЯСИ













Детский скалодром Babygrai двойной Babygrai Дитячий скалодром Babygrai подвійний

https://inkluzia.com.ua/ru/dityachiy-skalodrom-babygrai-podviyniy/  

 https://neposedam.com.ua/group_skalodromy  

12 699 грн

Набір для курсу навчання Gigo Робототехніка на базі S4A Scratch Arduino Gigo 1247R

 11 811 грн

https://inkluzia.com.ua/nabir-dlya-kursu-navchannya-gigo-robototekhnika-na-bazi-s4a-scratch-arduino/

 

Завдяки даному курсу діти навчаться конструюванню, будівництву та програмуванню на основі Arduino з використанням мови Scratch.

Діти на кожному уроці зможуть закріпити свої знання на практиці, а саме побудувати моделі з сенсорними технологіями для вирішення поставлених завдань.

Також дізнаються про типи і функції сенсорів на тачпаді, як сенсорні технології застосовуються в світі.

Набір розвиває: уяву/фантазію, винахідливість, інтелект, креативність, дрібну моторику, пам'ять, мислення, творчі здібності, колірне сприйняття, уважність, допитливість, навички конструювання, просторове мислення.

Підійде для індивідуальних чи групових занять. Може використовуватись в програмі STEAM-освіти.

Складається з 40 уроків по 60-90 хв.

Інтерактива підлога

https://inkluzia.com.ua/interaktivnoe-oborudovanie/interaktivnyy-pol/filter/price=10000-11000/  






Комментариев нет:

Отправить комментарий