Фізична культура + Англійська мова
Інтегрований урок-це міждисциплінарне об’єднання уроків, спрямоване на комплексне пізнання теми, законів, ідей з метою отримання школярами більш поглибленого розуміння тієї чи іншої ситуації.
“Олімпійці розмовляють англійською” під редакцією Булатова М.М.
Олімпійці
розмовляють англійською
Спортивна термінологія
Over time- Овертайм – додатковий час;
Arm wrestling - Атмреслінг – «єдиноборство
на руках» ;
Бейсбол- «спортивна гра
м'ячем і биткою»;
Бодібілдінг – «культуризм»;
Дапінг-тест –
«перевірка спортсмена на предмет
вживання стимулюючих фармакологічних засобів»;
Пас – «переда м'яча
напарнику»;
Біч волейбол – «пляжний
волейбол»;
Пенальті –«одинадцятиметровий
удар»;
Тренер
Голкіпер- воротар;
Офсайд – поза грою;
Ватер поло -
водне поло;
Тайм аут – перерва;
Перекладина гімнастична - поперечина;
Термінологія боску- апперкот,
джеб, джолт, накаут, раунд тощо.
Атака – удар.
Фосбюрі– флоп – «стрибрк у
висоту.коли спортсмен долає планку спиною»
Англійською мовою говорять більше, ніж в 100 країнах світу
НВК
«ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 19- ДНЗ «Лісова казка»
Олександрійської
міської ради
Кіровоградської
області
План - конспект інтегрованого уроку з фізичного
культури, англійської мови, основ здоров’я у 4-Б класі на тему: «Здоровий
спосіб життя»
Тема
уроку: Узагальнення та
систематизація знань та умінь за темою «Види спорту та спортивні споруди»
Мета уроку: шляхом інтеграції фізичної
культури, англійської мови та основ здоров’я розширити світогляд учнів і збагатити їхні
знання в груповій роботі - вчити виділяти головне, робити висновки, виховувати
товариськість взаємодопомогу, формувати навики продуктивної співпраці, зокрема,
на прикладі багатогранної наукової діяльності.
Завдання: - повторити інструктаж з безпеки життєдіяльності під час
виконання фізичних вправ у спортивному
залі;
- удосконалювати
навички учнів у
виконанні вправ йоги;
- сприяти
розвитку винахідливості та ініціативи, спритності, швидкості,координації
рухів ;
- виховувати в учнів переконання у веденні здорового
способу життя, взаємодопомоги, наполегливості, дисциплінованості, вміння
самостійно працювати і
долати труднощі.
Тип уроку: бінарний
Форма проведення
уроку: гра
Місце проведення: спортивний зал
Обладнання: футболки (жовті,
блакитні), комп’ютер, USB флеш-накопичувач,
музичний центр, фліпчарт, папір А-3,фломастери,
фітнес килимки-2 шт., прапори країн (паперові заготовки), свисток,
секундомір, клюшки для флорболу -2 шт., напівкулі (червона , жовта), картки ви
спорту, картки назва спорту, картки для індивідуальної роботи та для роботи в
групі, кросворд, презентації для теми.
Хід уроку
Вчитель англійської
мови:
Вчитель основ
здоров’я:
Вчитель фізичної культури: Клас, для проведення
уроку фізичної культури, англійської
мови та уроку з основ здоров’я, шикуйсь у коло!
/проводить
розминку, в колі, під музичний супровід /
Вправи на правильну поставу, на вміння концентруватись.
Комментариев нет:
Отправить комментарий