Флорбол

                  ФЛОРБОЛ презентація НВК ЗНЗ І ІІІст №19 ДНЗ Лісова казка  
https://www.youtube.com/watch?v=vi6KWwZbxOA&t=1s   

Спортивні найгарячіщі баталії флорбол

 




 

 
 

 
 

Як вчитель фізкультури, багато років працюючий в школі, у тому числі і початкової, я давно зміцнилася на позиції, що урок для молодших школярів повинен бути ігровим. Але ігри різні. Треба було знайти гру, яка б  підходила для умов нашої школи, та не нашкодила дитині: його неміцному організму, нетренованим м'язам, слабим суглобам.  При цьому вона повинна бути динамічною, азартною, емоційної і в рівному ступені підходити дівчаткам і хлопчикам, худеньким і повним які відносяться за станом здоров’я до спеціальної медичної групи . Флорбол, з яким я була  знайома  завдяки колегам з Німеччини, що працюють з дітьми в спортивних клубах, показався мені якраз такою грою. Обговоривши все «за», яких виявилося набагато більше, ніж «проти», ми включили флорбол в програму фізичного виховання на уроках фізкультури в школі, що працює як школа здоров'я.  Покриття  нашого  спортивного залу підходило як не можна краще. Флорбол, на мою думку, як ніяка інша гра, рухомий, різноманітний дрібними рухами рук і ніг, які всі діти – і худенькі, і повненькі – виконують не замислюючись: два кроки управо, потім вліво, назад, знову управо і так до тих пір, поки гра не закінчена. Своєрідний
флорбольний танець. Спробуйте поставити перед собою безладно три-чотири кеглі або покласти м'ячі, а потім обвести їх по кілька разів з різних сторін і не збити. Приблизно в такій ситуації знаходяться початківці грати у флорбол діти. Тільки гравців на майданчику – і своїх, і суперника – набагато більше, і всі рухаються. А м'ячик легкий і маленький, спробуйте його не втратити і дістатися з ним до воріт! Але мої малюки, особливо в перший,другий класи частіше втрачають м'яч, ніж забивають. Забитий гол – радість, але найцінніше – що вони рухаються, і рухаються різнопланово,  розпрямляючи спини, даючи навантаження м'язам, покращуючи координацію рухів. Але крім того, що удосконалюється функціональна діяльність організму, флорбол як гра формує такі позитивні навики і риси вдачі, як уміння підпорядковувати особисті інтереси колективним, взаємодопомога, відчуття відповідальності, активність.  

 

 




План-конспект уроку  фізичної культури з елементами флорболу для учнів 4 класу.

Тема уроку: Флорбол - це наш вибір.
  


Мета уроку:
Ø формування   практичних навичок щодо самостійних занять фізичними вправами та проведення активного відпочинку;
Ø вміння працювати командою.
Ø розвивати координацію рухів, розвивати м’язовий апарат, рухомий апарат учнів.
Завдання уроку:
1. Вдосконалювати техніку ведення м’яча клюшкою.
2. Вдосконалювати техніку передачі  м’яча в парах.
3. Двостороння навчальна гра в флорбол.
 Тип уроку: навчально-ігровий.
Інвентар та обладнання: флорбольні м’ячі, ворота(нестандартні), фішки (напівкульки), ключки флорбольні, свисток, спортивні накидки зелені, червоні, секундомір, індивідуальні завдання для звільнених (червона картка, жовта картка, прапорці червоний , жовтий)
Місце проведення: спортивний зал (спортивний майданчик).
Тривалість уроку: 40 хвилин.

    
 

 









Комментариев нет:

Отправить комментарий